o nas

Cysia

Wokalistka o pięknej i ciepłej barwie głosu. Uczęszczała do szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie śpiewając w zespołach wokalnych i chórach. Pozytywnie nastawiona do życia, zaraża uśmiechem i dzieli radość z ludźmi. Pasja muzyczna zaszczepiona została przez muzykalnych Rodziców. Z zespołem związana od ponad roku łącząc zamiłowanie do muzyki i nie tylko...

"Muzyka to nic innego jak uczucia, które można usłyszeć"

Damian

(wokalista i wodzirej, keyboard, harmonijka ustna) - wokalista o mocnym charyzmatycznym głosie, świetny w klimatach rocka i bluesa, posiada wieloletnie doświadczenie. Współpracował m.in. z zespołem muzycznym Image oraz Retro. Swoje zamiłowanie do śpiewu odziedziczył po Rodzicach, którzy występują jako wokaliści od 30 lat. Talent doskonali w Studium Muzyki Rozrywkowej Władysława Wilczaka w Cieszynie, na kierunku wokalnym. Sympatyczny i rozrywkowy, towarzyski posiada bardzo dobry kontakt z bawiącymi się i potrafi rozkręcić każdą imprezę! Dżem w jego duszy gra... to słychać.

Bronisław

( Klarnet, saksofon, keyboard, akordeon, wokal ) absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Cieszynie. Ukończył studia muzyczne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie oraz studia licencjackie w Akademii Muzycznej w Katowicach, na kierunku Pedagogika Instrumentalna. Pracuje jako nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej w Cieszynie, dodatkowo realizuje swoje muzyczne pasje grając w zespołach muzycznych , a także "Orkiestrze Salonowej" prof. Hilarego Drozda oraz w orkiestrze dętej.
Utwory w wykonaniu Bronka na saksofonie można posłuchać w dziale Muzyka

Mateusz

gitarzysta, muzyk sesyjny, realizator dzwięku. Muzyka jest mu bliska od małego dziecka, natomiast prawdziwą przygodę z graniem zaczął w 2007 roku gdy postanowił uczęszczać na zajęcia muzyczne oraz prywatne lekcje gitarowe. Na co dzień Mateusz zajmuje się produkcją muzyczną, a z gitarą przebywa niemal całą dobę. Łącząc zamiłowanie do rock'n rolla z jego pozytywnym zakręceniem powstaje mieszanka wybuchowa ! Jak się na scenie już rozkręci... cięzko go zatrzymać :)
Show w jego wykonaniu z gitarą na plecach robi ogromne wrażenie na bawiących się gościach... www.myspace.com/baduramateuszPolecamy również: Party - Kompleksowa Obsługa Imprez